Tak trošku jiný ceník

Moje ceny jsou rozumné a nastavené tak, aby jste si mohli mé služby dovolit a zároveň abych měl já dobrý pocit z vykonané práce. V mé praxi vidím, že ceny je možné tvořit k oboustranné spokojenosti a o to mě jde především.

Telefonická konzultace

Poskytuji telefonické konzultace zdarma. Často se stává, že stačí rada po telefonu. Konkrétní požadavek Vám mohu předběžně nacenit po telefonu, nebo pokud to situace vyžaduje, mohu se přijet podívat a předběžně nacenit práci včetně materiálu na místě. 

Cena konkrétní práce

Každou zakázku oceňuji zvlášť s přihlédnutím ke konkrétnímu typu práce a časové či fyzické náročnosti. Většinu zakázek je možné nacenit předem po telefonu nebo pokud to situace vyžaduje na místě. Pokud není reálné cenu stanovit předem, jelikož záleží na vývoji opravy, budu Vás o této skutečnosti informovat předem. Na příklady ocenění realizovaných zakázek se můžete podívat níže. Veškerá naše komunikace bude probíhat otevřené, narovinu a bez skrytých úmyslů.

Hodinová sazba

Nemám nastavenou hodinovou sazbu, ale částku za dokončení konkrétní práce či služby.

Cena za dopravu

V současné době přijímám nejvíce zakázek v Praze a okolí. Po dohodě se nebráním dojet i třeba do Itálie (kde jsme již mnoho zakázek realizoval). Ceny za dopravu opět nestanovuji do astronomických výšin, ale dle reálného času dojezdu a spotřeby benzínu a amortizace vozidla. Prosím ceny berte jen orientačně, jelikož každá zakázka je specifická.

Příklady cen za práci konkrétních realizací  v roce 2019

Výměna lina v panelovém domě cca 20m

Přivezení nového lina a jeho pokládky. Odvoz starého lina do sběrného dvora.

Doprava Praha Vinohrady 600Kč.

5.500 Kč

Oprava auta Ford Focus

Výměna brzdových destiček, dolití oleje, a všech kapalin

3.000 Kč

Oprava prasklého vodovodního potrubí

Objevení úniku, vysekání zdi a oprava potrubí ,  vše uvedení do původního stavu

4000 Kč

Vrtání 

Vrtání a instalace 4 polic v koupelně a 4 polic v chodbě

1500 Kč

Telefonická konzultace zdarma